Poniedziałek Wielkanocny – 5. kwietnia 2021 r.

Klęczący2-1024x820

1.    W Poniedziałek Wielkanocny porządek Mszy św. w naszym kościele jak w niedzielę. (O 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 16.30 i 18.00) Nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego o 17.30. Transmisja Mszy św. o 10.00 na Facebook-u parafialnym.
2.    Nowenna do Miłosierdzia Bożego we wtorek, środę, czwartek i piątek oraz sobotę o 17.30.
3.    Nowenna do św. Józefa w środę o 7.30 a do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 17.45.
4.    W ten piątek i w tę sobotę odwiedzimy chorych z Komunią św. Prosimy o kierowców. Wyjazd do chorych o 8.30
5.    W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o 7.30
6.    W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych ze względu na obchód oktawy Świąt Wielkanocnych.
7.    W przyszłą niedzielę święto Miłosierdzia Bożego.
8.    Na cmentarzu przy każdym kontenerze na śmieci znajdują się kosze, do których prosimy wrzucać całe (nie potłuczone znicze) i  wypalone wkłady do zniczy. Te zużyte, niepotłuczone znicze i wypalone wkłady zabiera bezpłatnie firma recyklingowa. Bardzo prosimy aby nie wrzucać potłuczonych zniczy do wystawionych worków bo to było przyczyną poważnego okaleczenia dłoni pracownika wymieniającego worki.
9.    Przypominamy, że każdy kto odpowiada za jakiś grób na cmentarzu powinien posiadać dokument z potwierdzeniem aktualnej rezerwacji miejsca. Prosimy o to od 16 lat  a ciągle zdarzają się jeszcze wymówki: bo ja nie wiedziałem.
10.    Dziękujemy za wsparcie akcji: ,,WIELKANOC Z SERCA” Dziękujemy parafiom z naszej Gminy, a szczególnie mieszkańcom naszej parafii pw. Dziesięciu Tysięcy Męczenników za okazanie wielkiego serca i pomoc chorym. Zebraliśmy pieluszki, żywność, środki pielęgnacyjne oraz ubrania w bardzo dużych ilościach. Kwota jaką udało nam się pozyskać podczas kwesty wyniosła 1655 zł. Szczegółowe rozliczenie akcji na stronie Facebooka: Inicjatywa Działaj w Potrzebie.
11.    Prosimy o zainteresowanie się „Gościem Niedzielnym”. Warto coś dobrego poczytać choćby o nawróceniu Andrei Bocelliego.