Warto żyć ekstremalnie! IV EDK – odwołana

EDK_2019_Plakat

EDK – „Droga przebaczenia” KOMUNIKAT

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii i związanymi z tym ograniczeniami dotyczącymi zbiorowych spotkań oraz ograniczeniem wstępu do Puszczy Niepołomickiej jesteśmy zmuszeni odwołać planowaną na noc z 3 na 4 kwietnia 2020 IV edycję Ekstremalnej Drogi Krzyżowej „Puszcza Niepołomicka”.

Zachęcamy jednak do próby całkowicie indywidualnego przeżycia  tego wydarzenia poprzez skupienie, refleksję i modlitwę w czym mogą  być pomocne przygotowane na EDK – Droga Przebaczenia, teksty rozważań drogi krzyżowej, dostępne do pobrania na www.edk.org.pl.
W czasie swej modlitwy powierzmy Bogu wszystkich cierpiących z powodu pandemii i módlmy się o jej skuteczne wygaszenie.

Liderzy Niepołomickiej EDK  – Zarząd KPH

Tagi: