Wielki Czwartek. Dzień Kapłański

msza swieta

W dniu ustanowienia Sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa, dziękujmy Panu Bogu za dar kapłanów, którzy na czele z Księdzem Proboszczem posługują w naszej parafii.

Drodzy Kapłani dziękujemy za Wasze otwarte dla nas serca, za posługę dla całej parafialnej wspólnoty. Dziękujemy za celebrowane Msze św., głoszone kazania, udzielane sakramenty, za każde życzliwe słowo i uśmiech.

W tym trudnym czasie szalejącej pandemii koronawirusa jesteśmy wdzięczni za Waszą posługę w konfesjonale, udzielaną Komunię Świętą, Dziękujemy za transmisje online, poprzez media społecznościowe, Mszy św. i nabożeństw. To pomaga nam czynić z naszych rodzin Domowe Kościoły.

Zapewniamy o pamięci w modlitwie. Niech Najwyższy Kapłan Jezus Chrystus udziela Wam Drodzy Księża zawsze wszelkich potrzebnych łask.

Bóg zapłać i Szczęść Boże!

Duszpasterska Rada Parafialna