Wizyta duszpasterska 20017/2018

koleda

 Wizyta duszpasterska 2017/2018

Na wizytę duszpasterską prosimy przygotować domowy ołtarz czyli stół nakryty białym obrusem, krzyż, jedną lub dwie świece, naczynie z wodą święconą i kropidło. Wodę święconą można zabrać z kościoła, z przedsionka do przyniesionego z domu małego naczynia lub buteleczki.Prosimy, aby kandydaci do bierzmowania przygotowali indeksy oraz zeszyty z religii. Podobnie niech przygotują zeszyty z religii uczniowie Szkoły Podstawowej.

W środę, 27 grudnia:

  • Portowa od Kolejowej (Pasternik I )  (bez ul. Rolniczej i Skarbowej). – Ks. Rafał, od 9.00
  • Grabska, Płaszowska, Polna, Bloki Emerytów Leśnych, Księcia Witolda. – Ks. Proboszcz, od 9.00

 

W czwartek, 28 grudnia:

  • Kościuszki, /prawą od urzędu i powrót lewą /. – Ks. Rafał, od 9.00

 

W piątek, 29 grudnia:

  • ul. Robotnicza, Os. Robotnicze – bloki nr 1 i 2. – Ks. Rafał, od 12.00
  • Portowa od Podgrabia, Jasna, Wałowa, Os. Witosa, Poręby od Podgrabia ( Pasternik II). – Ks. Proboszcz, od 9.00

 

W sobotę, 30 grudnia:

  • Młyńska / Blok Nauczyciela 1, 2 i 3 klatka od nr 1. – Ks. Rafał, od 9.00
  • Podlasie (bez bloku nr 72), Malinowskiego, Aleja Dębowa /od lasu do pp. Michoniów nr 34 i pp. Tryjefaczków nr 29 włącznie /. – Ks. Dariusz, od 9.00

 

We wtorek, 2 stycznia:

  • Wyzwolenia, Solskiego, Marudy,  Westerplatte, Modrzejewskiej. – Ks. Rafał, od 9.00
  • Wielicka – numery parzyste /od Coca Coli – lewa strona/ z bocznymi: Graniczna, Brzezinki, bez ul. Mokrej. – Ks. Proboszcz, od 9.00

 

W środę, 3 stycznia:

  • Jagiellońska, Aleja Dębowa /do pp. Kościółków nr 27 i do pp. Piątkowskich nr 32 włącznie/, Makosza. – Ks. Dariusz, od 9.00
  • Poziomkowa, Borówkowa, Malinowa, Piękna od restauracji „Joanna” do kościoła, Wąska, Litewska, Korczaka. – Ks. Marian, od 12.00

 

W czwartek, 4 stycznia:

  • Wielicka – od Państwa Kurzak nr 105 do skrzyżowania z ul. Komandosów i ul. Komandosów. – Ks. Dariusz, od 15.00

 

W sobotę (Trzech Króli), 6 stycznia:

  • ul. Pileckiego – domki jednorodzinne, osiedle „Galicja” 20,24,25. – Ks. Rafał, od 15.00

 

W poniedziałek, 8 stycznia:

  • Kusocińskiego, Szkolna, Kopernika, Szewska, Ułanów, Osiedlowa. – Ks. Marian, od 9.00

 

We wtorek, 9 stycznia:

  • Kolejowa, Nowa, Stawowa, Akacjowa /od obwodnicy do Kolejowej/. – Ks. Rafał, od 9.00
  • Grunwaldzka – od. ul. Grabskiej, domki jednorodzinne, numery nieparzyste od 55 do 17 włącznie bez „szeregów-ki” oraz numery parzyste od 44 do 32 włącznie. – Ks. Proboszcz, od 9.00
  • Grunwaldzka – dom 37, domki szeregowe od 37 „B” do 37 „O”. – Ks. Proboszcz, od 16.00
  • Grunwaldzka – domki szeregowe 27 „A” do 27 „N”. – Ks. Proboszcz, od 18.00

 

W środę, 10 stycznia:

  • Królowej Bony, Sosnowa, Leśna. – Ks. Marian, od 12.00
  • Mokra /od domów jednorodzinnych/, następnie duży blok i małe bloki. – Ks. Dariusz, od 14.00

 

W czwartek, 11 stycznia:

  • Łąkowa, Staniątecka,  Wiejska, Jodłowa – Ks. Dariusz, od 15.00

 

W piątek, 12 stycznia:

  • Moczydło z nowym blokiem od nr 3A..do 3H. – Ks. Rafał, od 16.00
  • Blok Wojskowy / Małe Bloki przy ul. Płaszowskiej. – Ks. Proboszcz, od 15.00

 

W sobotę, 13 stycznia:

  • Kwiatowa, Pionierów, Batorego /od skrzyżowania ze światłami do Kolejowej/, Na Grobli. – Ks. Rafał, od 9.00
  • Balonowa, Oficerska, Podoficerska, Saperów, Nawigatorów, Strzelców, Spadochroniarzy, 6 Batalionu, Lotnicza. – Ks. Proboszcz, od 9.00

 

W poniedziałek, 15 stycznia:

  • Partyzantów bez nr 25 /od ul. Pięknej/ i Sikorskiego /od ul. Partyzantów/. – Ks. Marian, od 9.00

 

We wtorek, 16 stycznia:

  • Plac Zwycięstwa, 3 Maja, Pl. Kazimierza Wielkiego., Zamkowa, Spółdzielcza, Rynek. – Ks. Rafał, od 10.00
  • Cmentarna, Wrzosowa, Potasińskiego – Ks. Proboszcz, od 10.00

 

W środę, 17 stycznia:

  • Wielicka – od skrzyżowania z ul. Komandosów  do ul. Cmentarnej z przyległymi Olchową i Ludową. – Ks. Marian, od 9.00
  • Grunwaldzka blok nr 17 (E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, R…). – Ks. Dariusz, od 16.00

 

W czwartek, 18 stycznia:

  • Grunwaldzka bloki nr 19 i 21. – Ks. Dariusz, od 16.00

 

W piątek, 19 stycznia:

  • Rolnicza, Skarbowa. – Ks. Rafał, od 16.00

 

W sobotę, 20 stycznia:

  • Ogrodowa ( bez numerów z  26. stycznia),  Fabryczna, Zagrody. – Ks. Rafał, od 9.00
  • Opłotki, Gen. Czumy, Wojska Polskiego, Jagodowa,  – Ks. Dariusz, od 9.00
  • Uwaga Brzozowa Świerkowa, Modrzewiowa w piątek 19 stycznia od 16.00 ks. Dariusz

 

W poniedziałek, 22 stycznia:

  • Jamnica, Os. Błoto, Dąbrowa, Sitowiec, Królewska /od pp. Kubasów do pp. Włosaków/. – Ks. Marian, od 9.00

 

We wtorek, 23 stycznia:

  • Grunwaldzka – numery parzyste od 2 do 30 włącznie oraz dom nr 15. – Ks. Proboszcz, od 9.00
  • c.d. Grunwaldzka – domki szeregowe od 20 „L” do 20 „T” i od 22 „I” do 24 „N” – Ks. Proboszcz, od 15.00

 

W środę, 24 stycznia:

  • Grunwaldzka – os. „Nad Juką” czyli: bloki od 22 „O” do 22 „Ż” i od 24 „E” do 24 „L” i stojące między nimi domki bliźniaki. – Ks. Proboszcz, od 14.30
  • Myśliwska, Zięby, Roweckiego. – Ks. Marian, od 9.00

 

W piątek, 26 stycznia:

  • Ogrodowa 12 A-H,  52, 57,59,61,63,65,67,69, 71,73,75, 77, 79 oraz 32,34,36. – Ks. Rafał, od 15.00
  • Podlasie blok 72. – Ks. Marian, od 15.00

 

W sobotę, 27 stycznia:

  • Bloki szeregowe przy ul. Bocheńskiej 40 i ul. Partyzantów 25. – Ks. Marian, od 9.00
  • Daszyńskiego /od ul. Kościuszki/ – domy jednorodzinne i szeregowiec . – Ks. Proboszcz, od 13.00

 

W poniedziałek, 29 stycznia:

  • Czerwonych Beretów, Pilotów. – Ks. Proboszcz, od 14.00
  • Boh. Getta, Bocheńska /od lasu/ bez bloku szeregowego nr 40. – Ks. Marian, od 9.00