Wizyta duszpasterska 2014/2015 (kolęda)

koleda

KOLĘDA 2014/2015

Na wizytę duszpasterską prosimy przygotować domowy ołtarz czyli stół nakryty białym obrusem, krzyż, jedną lub dwie świece, naczynie z wodą święconą i kropidło. Wodę święconą można zabrać z kościoła, z przedsionka.  

Prosimy, aby dzieci przygotowały zeszyty z religii a gimnazjaliści dodatkowo indeksy z katechezy przed bierzmowaniem.

27.grudnia 2014 r. – sobota:

1.    Blok Wojskowy / Małe Bloki przy ul. Płaszowskiej, od 9.00 – ks. Krzysztof
2.    Jamnica, Os. Błoto, Dąbrowa, Sitowiec, Królewska /od PP Kubasów do PP Włosaków, od 9.00 – ks. Rafał
3.    Plac Zwycięstwa, 3 Maja, Pl. Kazimierza Wlk., Zamkowa, Spółdzielcza, Rynek, od 9.00 – ks. Marian

29. grudnia 2014 r., poniedziałek:
1.    Myśliwska, Ziemby, Roweckiego, od 9.00 – ks. Rafał
2.    Cmentarna /od Kościuszki/, Wrzosowa, Poziomkowa, Borówkowa, Malinowa, Pilotów, od 9.00 – ks. Krzysztof

30. grudnia 2014 r., wtorek:
1.    Bocheńska i Boh. Getta – od lasu, od 9.00 – ks. Rafał
2.    Grabska, Płaszowska, Polna, Bloki Emerytów Leśnych, Ks. Witolda, od 9.0 – ks. Krzysztof

2.stycznia 2015 r. piątek:
1.    Opłotki, Gen. Czumy, Wojska Polskiego, Jagodowa, Świerkowa, Modrzewiowa, Brzozowa, od 9.00 – ks. Proboszcz
2.    Grunwaldzka – od. ul. Grabskiej, domki jednorodzinne, numery nieparzyste od 55 do 17 włącznie oraz numery parzyste od 44 do 32 włącznie, od 9.00 – ks. Krzysztof
3.    Grunwaldzka – dom 37, domki szeregowe od 37 „B” do 37 „O”, od 15.00 – ks. Krzysztof
4.    Grunwaldzka – domki szeregowe 27 „A” do 27 „N”, od 17.00 – ks. Krzysztof

3.stycznia 2015 r. sobota:
1.    Kościuszki – od urzędu miejskiego, prawą i powrót lewą, od 9.00 – ks. Marian
2.    Wyzwolenia, Solskiego, Marudy,  Westerplatte, Modrzejewskiej, od 9.00 – ks. Proboszcz
3.    Portowa z bocznymi: Jasna, Wałowa, Os. Witosa, Poręby od Podgrabia ( Pasternik II), od 9.00 – ks. Krzysztof

5.stycznia 2015 r. poniedziałek:
1.    Młyńska – domy jednorodzinne, od 9.00, ks. Marian
2.    Młyńska – Blok Nauczyciela 1,2 i 3 klatka, od 14.30 – ks. Marian

7. stycznia 2015 r. środa:
1.    Wielicka – numery parzyste /od Coca Coli – lewą strona/ z bocznymi: Graniczna, Brzezinki, bez ul. Mokrej, od 9.00 – ks. Krzysztof
2.    Ul. Świerczewskiego, domki i bloki od 17.00 – ks. Marian

8.stycznia 2015 r., czwartek:
1.    Wielicka – od pana Stołowskiego do ul. Cmentarnej z przyległymi Olchową i Ludową, od 9.00 – ks. Proboszcz
2.    Piękna, Wąska, Litewska, Korczaka, od 14.00 – ks. Rafał

9. stycznia 2015 r., piątek:
1.    Jagiellońska, Aleja Dębowa do Państwa Kościółków i Piątkowskich włącznie, Makosza, od 9.00 – ks. Proboszcz
2.    Balonowa, Czerwonych Beretów, Oficerska, 6. Batalionu, Podoficerska, od 15.00 – ks. Dariusz

10.stycznia 2015 r., sobota:
1.    Podlasie, Malinowskiego od lasu do Państwa, Aleja Dębowa, Michoniów i Tryjefaczków włącznie, od 9.00 – ks. Proboszcz
2.    Grunwaldzka – Domki szeregowe od 22 „O” do 24 „Ż” i od 24 „E” do 24 „L” i stojące między nimi domki bliźniaki, od 9.00 – ks. Krzysztof
3.    Portowa z bocznymi: Skarbowa, Rolnicza od Kolejowej (Pasternik I ), od 9.00 – ks. Marian

12.stycznia 2014 r., poniedziałek:
1.    Kolejowa, Nowa, Stawowa, Moczydło, Akacjowa /od obwodnicy do Kolejowej/, od 9.00 – ks. Marian
2.    Grunwaldzka, nowy blok 17 EFGHIJKLMN, od 15.00 – ks. Proboszcz

13. stycznia 2015 r. wtorek – Kusocińskiego, Szkolna, Kopernika, Szewska, Ułanów, Osiedlowa, od 9.00 – ks. Rafał

14.stycznia 2015 r., środa – Daszyńskiego /od Kościuszki/ – domy jednorodzinne i szeregowiec/, od 13.00 – ks. Krzysztof

15. stycznia 2015 r., czwartek – Łąkowa, Staniątecka, Wiejska, Jodłowa, od 15.00 – ks. Dariusz

16.stycznia 2015 r., piątek:         
1.    Wielicka – od Państwa Sonik do ul. Komandosów i ul. Komandosów, od 14.30 – ks. Proboszcz
2.    Kwiatowa, Pionierów, Batorego /od skrzyżowania do Kolejowej/, Na Grobli, od 9.00 – ks. Marian

17. stycznia 2014 r. sobota:
1.    Ogrodowa, Fabryczna, Zagrody, od 9.00 – ks. Marian
2.    Blok  przy Bocheńskiej 40, od 9.00 – ks. Dariusz
3.    Blok Partyzantów 25, od 14.00 – ks. Rafał
4.    Grunwaldzka – numery parzyste od 2 do 30 włącznie oraz dom nr 15., od 9.00 – ks. Krzysztof

19.stycznia 2015, poniedziałek:
1.    Mokra /od domów jednorodzinnych/, od 14.00 – ks. Proboszcz
2.    Robotnicza od 1 do 15, Os. Robotnicze, blok nr 1 i 2, od 15.00 – ks. Marian

20. stycznia 2015 r. wtorek:
1.    Królowej Bony, Sosnowa, Leśna, od 12.00 – ks. Rafał
2.    Nawigatorów, Spadochroniarzy, Strzelców, Saperów – od 16.00 – ks. Krzysztof

24. stycznia 2015, sobota (przeniesiona z 5. stycznia 2015 r.) – Partyzantów /od ul. Pięknej/ i Sikorskiego /od ul. Partyzantów/, od 9.00 – ks. Rafał