Wizyta duszpasterska 2015/2016

koleda

KOLĘDA 2015/2016

Na wizytę duszpasterską prosimy przygotować domowy ołtarz czyli stół nakryty białym obrusem, krzyż, jedną lub dwie świece, naczynie z wodą święconą i kropidło. Wodę święconą można zabrać z kościoła, z przedsionka do przyniesionego z domu małego naczynia lub buteleczki. 

Data Dz. Godz. Ulica Ks. Służ.
28.12  Pon  9.00 Opłotki, Gen. Czumy, Wojska Polskiego, Jagodowa, Świerkowa, Modrzewiowa, Brzozowa x.R Kośc.
9.00 Kolejowa, Nowa, Stawowa, Akacjowa /od obwodnicy do Kolejowej/ x.K Org.
29.12  Wt.  9.00 Kościuszki – od urzędu miejskiego, prawą i powrót lewą x.K Kośc.
9.00 Grabska, Płaszowska, Polna, Bloki Emerytów Leśnych,Ks. Witolda x.M Org.
30.12  Śr. 9.00 Wyzwolenia, Solskiego, Marudy,  Westerplatte, Modrzejewskiej x.R Kośc.
9.00 Portowa od Podgrabia, Jasna, Wałowa, Os. Witosa, Poręby (Pasternik II) x.M Org.
9.00 Kwiatowa, Pionierów, Batorego /od skrzyżowania ze światłami do Kolejowej/, Na Grobli x.K Org.
02.01   Sob.   9.00 Jagiellońska, Aleja Dębowa /do pp. Kościółków nr 27 i do pp. Piątkowskich nr 32 włącznie/, Makosza x.R Kośc.
9.00 Grunwaldzka – od. ul. Grabskiej, domki jednorodzinne, numery nieparzyste od 55 do 17 włącznie bez „szeregów-ki” oraz numery parzyste od 44 do 32 włącznie x.M Org.
15.00 Grunwaldzka – dom 37, domki szeregowe od 37 „B” do 37 „O”
17.00 Grunwaldzka – domki szeregowe 27 „A” do 27 „N”
9.00 Ogrodowa, Fabryczna, Zagrody x.K Kośc.
04.01  Pon  9.00 Cmentarna, Wrzosowa, Pilotów x.M Org.
9.00 Jamnica, Os. Błoto, Dąbrowa, Sitowiec, Królewska /od pp. Kubasów do pp. Włosaków/ x.P Kośc.
05.01  Wt.  9.00 Kusocińskiego, Szkolna, Kopernika, Szewska, Ułanów, Osiedlowa x.P Org.
9.00 Wielicka – od skrzyżowania z ul. Komandosów  do ul. Cmentarnej z przyległymi Olchową i Ludową x.R Kośc.
07.01  Czw  9.00 Wielicka – numery parzyste /od Coca Coli – lewa strona/ z bocznymi: Graniczna, Brzezinki, bez ul. Mokrej x.M Org.
16.00 Ul. Pileckiego – domki jednorodzinne, blok 24A, 24B (ok. 50-60 wejść) x.K Kośc.
15.00 Łąkowa, Staniątecka, Wiejska, Jodłowa, x.R Org.
08.01 Pt. 9.00 Blok Wojskowy nr 35/ Małe Bloki przy ul.Płaszowskiej x.M Kośc.
13.00  Poziomkowa, Borówkowa, Malinowa, Piękna od restauracji „Joanna” do kościoła, Wąska, Litewska, Korczaka x.P Org.
09.01 Sob. 9.00 Mokra /od domów jednorodzinnych/, następnie duży blok i małe bloki x.R Org.
9.00 Grunwaldzka – os. „Nad Juką” czyli: bloki od 22 „O” do 24 „Ż” i od 24 „E” do 24 „L” i stojące między nimi domki bliźniaki 24, 24a, 24b xM Org.
9.00 Portowa od Kolejowej z bocznymi: Rolnicza, Skarbowa, (Pasternik I ) x.K Kośc.
11.01  Pon.  9.00 Myśliwska od lasu, Zięby, Roweckiego x.P Kośc.
9.00 Grunwaldzka – numery parzyste od 2 do 30 włącznie oraz dom nr 15. x.M Org.
15.00 Grunwaldzka – domki szeregowe od 20 „L” do 20 „T” i od 22 „I” do 24 „N” xDK Org.
12.01 Wt. 9.00 Podlasie, Malinowskiego, Aleja Dębowa /od lasu dopp. Michoniów nr 34 i pp. Tryjefaczków nr 29 włącznie / x.R Kośc.
9.00 Partyzantów bez bloku nr 25 /od ul. Pięknej/ i Sikorskiego /od ul. Partyzantów/ x.P Org.
13.01 Śr. 13.00 Daszyńskiego /od ul. Kościuszki/ – domy jednorodzinne i szeregowiec x.M Org.
9.00 Młyńska, Blok Nauczyciela 1,2 i 3 klatka od nr 1 xDK Kośc.
15.00 Moczydło z nowym blokiem x.K Org.
14.01 Czw. 15.00gf0 Wielicka – od Państwa Kurzak, od nru 105 do skrzyżowania z ul. Komandosów i ul. Komandosów x.R Kośc.
15.00 Robotnicza od 1 do 15, blok nr 1 i 2, Os. Robotnicze x.K Org.
15.00 Grunwaldzka bloki nr 17 (E, F, G, H, I, J, K, L, M, N) xDK Org.
15.01 Pt. 12.00 Królowej Bony, Sosnowa, Leśna x.P Kośc.
16.01 Sob. 9.00 Boh. Getta, Bocheńska /od lasu/ bez bloku szeregowego nr 40 xDK Kośc.
9.00 Plac Zwycięstwa, 3 Maja, Pl. Kazimierza Wlk., Zamkowa, Spółdzielcza, Rynek x.K Org.
9.00 Balonowa, Czerwonych Beretów, Oficerska, Podoficerska, Saperów, Nawigatorów, Strzelców, Spadochroniarzy, 6. Batalionu. x.M Org.
23.01 Sob. 9.00 Bloki szeregowe przy ul. Bocheńskiej 40 i ul. Partyzantów 25 x.P Kośc.

 

          Legenda: x. R – ks. Rafał, x. K – ks. Krzysztof, x. P – ks. Proboszcz,  x. M – ks. Marian ,   x. DK – ks. Darek