Wizyta duszpasterska A. D. 2020

koleda

KOLĘDA 2019/2020

 

27.12 Piątek

  • Podlasie (bez bloku 72), Malinowskiego, Aleja Dębowa /od lasu do pp. Michoń nr 34
    i pp. Tryjefaczka nr 29 włącznie. – ks. Paweł – od godz. 9.00
  • Plac Zwycięstwa, 3 Maja, Pl. Kazimierza Wielkiego, Zamkowa, Spółdzielcza, Rynek.
    – ks. Jakub – od godz. 9.00

 28.12 Sobota

  • Jagiellońska, Aleja Dębowa /do pp. Kościółków nr 27 i do pp. Piątkowskich nr 32 włącznie/, Makosza. – ks. Paweł – od godz. 9.00
  • Myśliwska, Zięby, Roweckiego. – ks. Proboszcz – od godz. 9.00

 29.12 Niedziela

  • Blok Wojskowy i Małe Bloki przy ul. Płaszowskiej. – ks. Marian – od godz. 14.00

 30.12 Poniedziałek

  • Portowa od Podgrabia, Jasna, Wałowa, Os. Witosa, Poręby od Podgrabia (Pasternik II).
    – ks. Marian – od godz. 9.00
  • Wyzwolenia, Solskiego, Marudy, Westerplatte, Modrzejewskiej. – ks. Paweł – od godz. 9.00

 31.12 Wtorek

  • Łąkowa, Staniątecka, Wiejska, Jodłowa. – ks. Paweł – od godz. 9.00
  • Rolnicza, Skarbowa. – ks. Jakub – od godz. 9.00

 02.01 Czwartek

  • Wielicka – od skrzyżowania z ul. Komandosów do ul. Cmentarnej z przyległymi Olchową i Ludową.
    – ks. Paweł – od godz. 9.00
  • Młyńska – domy jednorodzinne i Blok Nauczyciela. – ks. Jakub – od godz. 9.00

 03.01 Piątek

  • Ogrodowa (bez numerów z 20.01.), Fabryczna, Zbożowa, Zagrody, Sadowa.
    – ks. Jakub – od godz. 9.00
  • Boh. Getta, Bocheńska /od lasu/ bez bloku szeregowego 40, Zakole, Wspólna.
    – ks. Proboszcz – od godz. 9.00

 04.01 Sobota

  • Wielicka – parzyste /od Coca Coli – lewa strona/ z bocznymi: Graniczna, Brzezinki, bez ul. Mokrej.
    – ks. Marian – od godz. 9.00
  • Kwiatowa, Pionierów, Batorego /od skrzyżowania ze światłami do Kolejowej/, Na Grobli.
    – ks. Jakub – od godz. 9.00

 07.01 Wtorek

  • Grunwaldzka – numery parzyste od 2 do 30 włącznie oraz dom nr 15.– ks. Marian – od godz. 9.00
  • Grunwaldzka – domki szeregowe 20 L–T i 22 I–N. – ks. Marian – od godz. 15.00
  • Kolejowa, Nowa, Stawowa, Akacjowa /od obwodnicy do Kolejowej/. – ks. Jakub – od godz. 9.00

 08.01 Środa

  • Cmentarna, Wrzosowa. – ks. Marian – od godz. 9.00
  • Bloki szeregowe przy ul. Bocheńskiej 40 i ul. Partyzantów 25. – ks. Proboszcz – od godz. 14.00

 9.01 Czwartek

  • Wielicka – od Państwa Kurzak nr 105 do skrzyżowania z ul. Komandosów i ul. Komandosów.
    – ks. Paweł – od godz. 15.00
  • Poziomkowa, Borówkowa, Malinowa, Piękna od restauracji „Joanna” do kościoła, Wąska, Litewska, Korczaka. – ks. Proboszcz – od godz. 12.00

 10.01 Piątek

  • Grabska, Płaszowska, Polna, Bloki Emerytów Leśnych, Księcia Witolda.– ks. Marian – od godz. 9.00
  • Mokra /od domów jednorodzinnych/, następnie duży blok i małe bloki.– ks. Paweł – od godz. 15.00

 11.01 Sobota

  • Opłotki, Gen. Czumy, Wojska Polskiego, Jagodowa, Brzozowa Świerkowa, Modrzewiowa.
    – ks. Paweł – od godz. 9.00
  • Jamnica, Os. Błoto, Dąbrowa, Sitowiec, Królewska /od pp. Kubas do pani Włosak/
    – ks. Antoni – od godz. 9.00

 12.01 Niedziela

  • Ul. Pileckiego – domki jednorodzinne, osiedle „Galicja” 20, 22, 24.– ks. Proboszcz – od godz. 14.00

 13.01 Poniedziałek

  • Grunwaldzka – od. ul. Grabskiej, domki jednorodzinne, nieparzyste od 55 do 17 włącznie bez „szeregówek” oraz parzyste od 44 do 32 włącznie. – ks. Marian – od godz. 9.00
  • Grunwaldzka domki szeregowe 27 A–N i 37 A–O. – ks. Marian – od godz. 16.00
  • Podlasie blok 72. – ks. Józef – od godz. 15.00

 14.01 Wtorek

  • Portowa od Kolejowej (Pasternik I), bez Rolniczej i Skarbowej. – ks. Jakub – od godz. 9.00
  • Potasińskiego szeregówka 1-7 oraz bloki 9 i 11 – ks. Paweł – od godz. 16.00

 15.01 Środa

  • Potasińskiego bloki 15, 17 i 19 – ks. Paweł – od godz. 16.00
  • Czerwonych Beretów, Pilotów. – ks. Marian – od godz. 14.00

 16.01 Czwartek

  • Moczydło – Domy jednorodzinne i blok 3 A–H. – ks. Jakub – od godz. 15.30
  • Grunwaldzka – os. „Nad Juką” czyli: bloki: 22 O–Ż i 24 E–L i stojące między nimi domki bliźniaki.
    – ks. Marian – od godz. 15.30

 17.01 Piątek

  • Daszyńskiego /od ul. Kościuszki/ – domy jednorodzinne i szeregowiec.– ks. Marian – od godz. 13.00
  • Królowej Bony, Sosnowa, Leśna. – ks. Proboszcz – od godz. 12.00

 18.01 Sobota

  • Kościuszki, /prawą od urzędu i powrót lewą/. – ks. Jakub – od godz. 9.00
  • Balonowa, Oficerska, Podoficerska, Saperów Nawigatorów, Strzelców, Spadochroniarzy, 6 Batalionu, Lotnicza. – ks. Antoni – od godz. 9.00

 19.01 Niedziela

  • Wimmera – bloki. – ks. Proboszcz – od godz. 15.00

 20.01 Poniedziałek

  • Grunwaldzka 17 R i blok 17 E–N. – ks. Paweł – od godz. 15.00
  • Ogrodowa 12 A–G oraz nieparzyste 57–79 i parzyste 32–36. – ks. Józef – od godz. 15.00

 21.01 Wtorek

  • Partyzantów bez nr 25 /od ul. Pięknej/ i Sikorskiego/od ul. Partyzantów/.– ks. Proboszcz – od godz. 9.00
  • Ul. Robotnicza, Os. Robotnicze – bloki 1 i 2. – ks. Jakub – od godz. 12.00

 22.01 Środa

  • Kusocińskiego, Szkolna, Kopernika, Szewska, Ułanów, Osiedlowa. – ks. Proboszcz – od godz. 9.00

 23.01 Czwartek

  • Grunwaldzka 19 G–R i 21 C–L. – ks. Paweł – od godz. 15.00

 Na wizytę duszpasterską prosimy przygotować domowy ołtarz czyli stół nakryty białym obrusem, krzyż, świece, naczynie z wodą święconą i kropidło. Wodę święconą można zabrać z kościoła, z przedsionka do przyniesionego z domu małego naczynia lub buteleczki. Prosimy, aby wszyscy uczniowie przygotowali zeszyty z religii, a kandydaci do bierzmowania dodatkowo indeksy.