Wyniki konkursu

DSC_3104

Piąta edycja konkursu „Najpiękniejsza kapliczka” rozstrzygnięta.

Pierwsze miejsce otrzymała  kapliczka zlokalizowana w rejonie Zakościele (Podborze- Staniątecka); drugie miejsce przyznano za wystrój kapliczki na tzw. Marudach; trzecim miejscem nagrodzono kapliczkę w Rejonie Pasternik (ul. Portowa-Wałowa).

Wszystkim osobom zaangażowanym w udział w konkursie należą się ogromne podziękowania. W sumie do konkursu zgłoszono sześć kapliczek. W tym roku dekoracje nawiązywały do obchodzonej w czerwcu 40. rocznicy pierwszej pielgrzymki św. Jana Pawła II do Polski.

Jury dokonując wyboru najpiękniejszej kapliczki kierowało się przede wszystkim tym jak wiele pracy zostało włożone w jej przyozdobienie.

W ostatni dzień maja rozdane zostały nagrody, które na konkurs ofiarował dział promocji redakcji gazety „Nasz Dziennik”.

fot. Roman Bochenek