3 Niedz. Wielkanocna czyli Słowa Bożego 18. 04. 2021 r.

1.    Dziś (w niedzielę) o 21.00 nabożeństwo do św. Jana Pawła II z cyklu „Święty4ever” tylko na Jasnej Górze podczas Apelu Jasnogórskiego. Poprowadzi je ks. Tomasz Jarosz. Zapraszamy do udziału poprzez transmisję w TV Trwam.
2.    W poniedziałek nowenna do św. Karola i św. Jana Pawła II o 7.30 i 17.45. Adoracja Najśw. Sakramentu od 7.30 do 21.00. Z racji Roku św. Józefa zapraszamy mężczyzn na Mszę św. o 18.00 i krótką konferencję.
3.    Nowenna do św. Józefa w środę o 7.30 a do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 17.30. Adoracja Najśw. Sakramentu od 18.30 do 21.00.
4.    W ciągu tygodnia adoracja o 17.30 przed Mszą św.
5.    W czwartek uroczystość św. Wojciecha, bpa i męczennika, głównego patrona Polski.
6.    Dziękujemy wszystkim dobrodziejom za ofiary na utrzymanie kościoła. Niech Pan Bóg wynagrodzi.    Dziękujemy Pani Renacie Ptak za ufundowanie kwiatów przed obraz Pana Jezusa Miłosiernego.
7.    Na cmentarzu prosimy wrzucać tylko całe (nie potłuczone) znicze i  tylko wypalone wkłady do koszy, które znajdują się przy każdym kontenerze na śmieci. Oszczędzamy na wywozie śmieci. Bóg zapłać
8.    Prosimy o zainteresowanie się „Gościem Niedzielnym”. W nim artykuł „Nadzieja dla ozdrowieńców” o leczeniu powikłań po Covidzie oraz artykuł o podobnej tematyce „Walka po walce”. Już jest czasopismo „Staś” dla najmłodszych     a w nim pomysł na prezent na Dzień Mamy oraz kapliczka  do wycinania i sklejenia a ponadto konkursy, malowanki i krzyżówki oraz ciekawe czytanki.
9.    Pan Burmistrz prosi o składanie projektów do Budżetu Obywatelskiego
do 26 kwietnia br. poprzez stronę internetową niepolomice.budzet-obywatelski.org. Szczegóły w gablocie
10.    Po Mszy św. zostańmy na chwilę, aby rozpocząć Tydzień Biblijny w naszej parafii. Od niedzieli do piątku włącznie przeczytamy całą Ewangelię św. Marka. Dziś, w niedzielę po Mszy św. przeczytamy tylko pierwszy rozdział Ewangelii św. Marka a w  tygodniu po każdej Mszy św. wieczornej po trzy rozdziały. Czytać będziemy Ewangelię św. Marka z Biblii Tysiąclecia. Przynieśmy więc Biblię na Mszę św. wieczorną.