Ogłoszenia

29 Niedziela w ciągu roku – 22.10.2023r.

 1. Cieszymy się obecnością św. Michała Archanioła w znaku jego figury z Groty na Górze Gargano. Witamy serdecznie ks. Sylwestra Szwajcę, michalitę, który przez swoją posługę pomaga nam przeżywać to wielkie wydarzenie.                                                                                                                    
 2. Zapraszamy do oddania się w opiekę św. Michałowi podczas Mszy św. niedzielnych o 7.00, 8.30 i 10.00. O 11.30 Msza św. z błogosławieństwem dzieci przy figurze św. Michała Archanioła. Zapraszamy wszystkie dzieci a szczególnie  z klas 3-cich, 4-tych, 5-tych wraz z rodzicami. O 13.00 Msza św. pożegnania z aktem zawierzenia parafii św. Michałowi Archaniołowi. Dziś (w niedzielę) po Mszach św. przed południem możliwość przyjęcia szkaplerza św. Michała Archanioła. Zapraszamy na zakończenie nawiedzenia o 14.00.
 • Dziś, (w niedzielę) 45 rocznica inauguracji pontyfikatu Jana Pawła II.
 • Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w kościele codziennie o godz. 17.30 i na nabożeństwa różańcowe przy kapliczkach.                                                                                              
 • W poniedziałek nowenna do św. Karola i św. Jana Pawła II o 7.25 i o 17.30. Adoracja Najśw. Sakramentu w kaplicy św. Karola od 7.30 do 17.30 a w kościele od 18.30 do 21.00.                                                                                         
 • W środę nowenna do św. Józefa i Św. Rodziny o 7.25 i nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy o 17.15 połączonej z różańcem.                                                                                   
 • Spotkanie klas 8-mych ze SP nr 1 w czwartek o 18.45 w Domu św. Karola.                                                                                                                     
 • W sobotę  święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 • W ciągu tygodnia zapraszamy do spowiedzi św. z racji uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego podczas każdej Mszy św. oraz podczas nabożeństwa różańcowego.
 • Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe w kancelarii parafialnej i w zakrystii. Kartki do wypominków wyłożone przy gazetach.
 • Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia i młodzież, która otrzymuje stypendia bardzo dziękują za złożone do puszek 5.940 zł i 27 gr. Bóg zapłać.