Ogłoszenia

32 Niedziela w ciągu roku – 12.11.2023 r.

 1. Dziś, w niedzielę wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.                                                                
 2. W poniedziałek wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski. Nowenna do św. Karola i św. Jana Pawła II o 7.25 i o 17.45. Adoracja Najśw. Sakramentu w kaplicy św. Karola od 7.30 do 17.45 a w kościele od 18.30 do 21.00.
 3. W środę, nowenna do św. Józefa i św. Rodziny po Mszy św. o 7.00 a nowenna do MB Nieustającej Pomocy o 17.30.   
 4. W czwartek o 19.00 – Msza św. o uzdrowienie, którą odprawi ks. Jan Reczek.                                                                                                                                                             
 5. W piątek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy. Z racji 3-ciego piątku miesiąca koronka do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. o 7.00 i 18.00.                                                                        
 6. W sobotę wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.                                                                                                                                     
 7. Spotkania przed bierzmowaniem:       
  • W poniedziałek klasy 7-me ze SP nr 2 o 18.30 w sali kina
  • W czwartek klasy 8-me ze SP nr 1 o 18.45 w domu św. Karola. Prosimy rodziców o dopilnowanie udziału młodzieży w spotkaniach.
 8. Dziękujemy za złożone 6.682 zł w uroczystość Wszystkich Świętych na odnowienie starych nagrobków na cmentarzu. Bóg zapłać. Dziękujemy Stowarzyszeniu Miłośników Ziemi Niepołomickiej za przeprowadzenie zbiórki.                                                                                                                                
 9. Dziękujemy za ofiary na wsparcie prac przy odnawianiu ambony. Bóg zapłać.                                         
 10. Polecamy wszystkim „Gościa Niedzielnego”.                                                                                                                                              
 11. Muzeum Niepołomickie na Zamku zaprasza na dzień otwarty w przyszłą niedzielę, 19 listopada br., od 10.00 do 16.00. Dostępne są wszystkie wystawy na Zamku i Muzeum Fonografii w MCDiS (Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa). Szczegóły na plakacie w przedsionku.