Ogłoszenia

Środa Popielcowa – 14.02.2024 r.

  1. W Środę Popielcową rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 16.30, 18.00 i 19.30.  W środę obowiązuje post ścisły (dwa posiłki lekkie i jeden do syta) oraz wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.                                                                                                                                                                                                                                                              
  2. W środę nowenna do św. Józefa i św. Rodziny po Mszy św. o 7.00 a nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.30.                                                                                                                                                                                                                                       
  3. W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. O 7.30 prosimy o prowadzenie Róże Różańcowe  Rodziców, o 16.30 dla dzieci: prowadzą kl. IV SP 2 z ul. 3 Maja, o 17.30 dla dorosłych: prowadzi rejon Zagrody-Świdowa-Ogrodowa, o 18.30 zapraszamy szczególnie młodzież, Drogę Krzyżową prowadzi Diakonia Modlitwy ze Wspólnoty Ararat. Teksty do odebrania na plebanii.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
  4. W sobotę 17 lutego rozpoczniemy w kaplicy św. Karola nabożeństwo czterdziestogodzinne o 7.30, od wystawienie Najśw. Sakramentu i Koronki do Bożego Miłosierdzia. Adoracja będzie trwała do godziny 15.00. Zakończymy ją Koronką do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Na tę adorację zapraszamy: Róże Różańcowe Rodziców, Kręgi Rodzin oraz rejon Boryczów-Strzelnica,  rejon Grunwaldzka i rejon Zagrody-Świdowa-Ogrodowa.  
  •   W niedzielę 18 lutego adoracja po każdej Mszy św. oraz od 14.00 do 15.30
    – zapraszamy rejon Pasternik. W niedzielę o godz. 15.30 – Gorzkie Żale