Ogłoszenia

3 Niedziela Wielkanocna, 14. kwietnia 2024 r.

 1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Biblijny.                                                                                                                          
 2. W poniedziałek nowenna do św. Karola i św. Jana Pawła II o 7.30 i 17.45. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Karola od 7.30 do 18.00. Zapraszamy.                                                                                                                                                                                                                             
 3. Nowenna do św. Józefa i do Świętej Rodziny w środę po Mszy św. o 7.00 a do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 17.30                                                                                                                                                                                                                                                                 
 4. Spotkania przed bierzmowaniem:
  • Klasy 6-te ze SP nr 2 we wtorek, 16 kwietnia, od 17.45 w kościele.
  • Klasy 6-te ze SP nr 1 w środę, 17 kwietnia, od 17.45 w kościele.                                                                                                                          
 5. W trzeci piątek koronka do Miłosierdzia Bożego po Mszy świętej o 7.00 i o 18.00                                                                                                                                                                                   
 6. Prosimy czytelników o zainteresowanie się „Gościem Niedzielnym”.                                                                                       
 7. Za tydzień, w niedzielę, 21 kwietnia po Mszach świętych kolejna zbiórka do puszek na remont organów. Prosimy o pomoc w zbiórce członków Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Niepołomickiej.                                                                                                                                                                                        
 8. Biblioteka Publiczna, ul. Bocheńska zaprasza na otwarcie wystawy fotografii Mieczysława Janusza Jagły we wtorek, (16 kwietnia) o godz. 18.00. Szczegóły na plakatach.                                                                                                                                          
 9. W sobotę (20 kwietnia) piknik charytatywny na rzecz Jarosława Kociaby, mieszkańca Gminy celem zebrania środków na leczenie złośliwego nowotworu mózgu. Rozpoczęcie od 15.00 w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa. Szczegóły na plakacie. 
 10. Nasze zaangażowanie w kończący się Tydzień Miłosierdzia, wyraźmy poprzez dar na Hospicjum św. Łazarza. Kwestę na ten cel prowadzą po Mszach świętych druhny z 5 Niepołomickiej Drużyny Harcerek „Gawra”, ze Szczepu Puszcza.