Aktualności

Orszak Trzech Króli 6 stycznia A.D. 2024 r.

  1. Dnia 6 stycznia, w sobotę, w uroczystość Objawienia Pańskiego zapraszamy na Orszak Trzech Króli, który wyruszy po Mszy św. o 11.30 spod kościoła w Niepołomicach. Zapraszamy do udziału dzieci z przedszkoli, prosimy aby dziewczynki przebrały się za aniołki a chłopcy za pastuszków i szli na czele orszaku, zaraz za gwiazdą w tzw. Orszaku Aniołów i Pasterzy. Rodziców prosimy, aby także przebrali się w stroje jasełkowe, za aniołów i pasterzy i towarzyszyli dzieciom Do Orszaku z Gwiazdą włączą się dzieci i rodzice z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Suchoraby.
  2. Dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 1 z ul. Szkolnej oraz rodziców prosimy o dołączenie do Orszaku Króla Afrykańskiego. Prosimy, aby dzieci i rodzice ubrali stroje niebieskie. Do tego Orszaku zapraszamy także dzieci i młodzież oraz rodziców ze Szkoły Podstawowej z Podgrabia.
  3. Dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 2  z ul. 3 Maja oraz rodziców prosimy o dołączenie do Orszaku Króla Europejskiego. Prosimy, aby dzieci i rodzice przywdziali stroje czerwone.
  4. Orszak Króla Azjatyckiego w kolorach zielonych przybędzie ze Szkoły Podstawowej z Jazów. Dołączą do niego dzieci ze Szkoły Podstawowa z Podłęża wraz z Rodzicami.